BBC Rebound Préizerdaul

www.bbcpreizerdaul.lu

Hären

Championnat – Nationale 3 (2. Tour)

So 14.1.18 18h00 Mamer - Préizerdaul 70 - 45
Sa 10.2.18 20h30 Kayldall - Préizerdaul 96 - 74
S0 18.2.18 18h00 Préizerdaul - Woltz 55 - 65
Sa 24.2.18 20h00 Préizerdaul - EastSide Pirates 64 - 73
Fr 9.3.18 20h30 Kehlen - Préizerdaul 54 - 55
Sa 10.3.18 20h30 BBC Nitia - Préizerdaul 72 - 64
Sa 7.4.18 20h00 Préizerdaul - Mamer 73 - 83
Sa 14.4.18 20h00 Préizerdaul - Kayldall 72 - 102
Sa 21.4.18 18h00 Woltz - Préizerdaul 106 - 76
Sa 28.4.18 20h00 EastSide Pirates - Préizerdaul 72 - 83
Sa 5.5.18 20h00 Préizerdaul - Kehlen 73 - 67
Sa 12.5.18 20h00 Préizerdaul - BBC Nitia 63 - 38

    Punkten Matcher Gewonn Verluer Forfait Off Def
1. Kayldall 45 23 22 1 0 993 802
2. Mamer 44 24 20 4 0 985 835
3. EastSide Pirates 36 24 12 12 0 848 931
4. Woltz 33 23 10 13 0 815 773
5. Préizerdaul 33 24 9 15 0 797 898
6. Kehlen 29 24 5 19 0 746 828
7. BBC Nitia 29 24 5 19 0 776 893

Championnat – Nationale 3 (1. Tour)

Sa 30.9.17 20h00 Préizerdaul - EastSide Pirates 74 - 90
So 15.10.17 18h00 Préizerdaul - Kayldall 89 - 93
Sa 21.10.17 20h30 Woltz - Préizerdaul 61 - 66
Sa 28.10.17 20h30 Préizerdaul - BBC Nitia 74 - 60
Sa 4.11.17 20h00 Préizerdaul - Mamer 65 - 78
Fr 10.11.17 19h30 Préizerdaul - Kehlen 71 - 55
Sa 18.11.17 20h30 EastSide Pirates - Préizerdaul 62 - 61
Da 5.12.17 20h30 Kayldall - Préizerdaul 93 - 60
Da 12.12.17 20h00 Préizerdaul - Woltz 59 - 66
Sa 16.12.17 18h00 BBC Nitia - Préizerdaul 61 - 63
Fr 5.1.18 20h15 Kehlen - Préizerdaul 58 - 62
So 7.1.18 18h00 Mamer - Préizerdaul 75 - 68

    Punkten Matcher Gewonn Verluer Forfait Off Def
1. Kayldall 23 12 11 1 0 1023 878
2. Mamer 21 11 10 1 0 839 706
3. EastSide Pirates 20 12 8 4 0 932 884
4. Préizerdaul 17 12 5 7 0 812 852
5. Woltz 16 12 4 8 0 853 889
6. Kehlen 15 12 3 9 0 728 824
7. BBC Nitia 11 11 0 11 0 703 857

Coupe FLBB:

1/2 Finall:  Préizerdaul – Woltz     74 – 89

Coupe de Luxembourg

1/16 Finall:   Préizerdaul – Schieren     71 – 79

Kader vun den Hären

Coach: Bernard Royer

Fredy Da-Luz   Alex Majerus
Nicolas Felten   Max Mangen
Dino Fortes   Alexandre Meys
Christophe Hess   Tom Nicolay
Pierre Holemans   Maxime Papier
Thierry Hollerich   Max Rehlinger
Jean Ketter   Tom Schmit
Georges Knell   Tom Welter
Marc Lepage    

Trainingsplang:

  • Daaschdig        20h00 – 22h00    (am Préizerdaul)
  • Donneschdig   18h30 – 20h00    (am Preizerdaul)
  • Freidig              20h00 – 22h00    (am Préizerdaul)